Nákupný košík

logo
logo
logo
Hlavné menu
Váš dodávateľ ovocných sirupových koncentrátov

Novinky

05.marec 2020
Dňa 5.3.2020 mi bol udelený Certifikát Dôverihodná firma .
Pri vizitke mojej firmy uvádzajú nasledovné:

Toto ocenenie som získal aj vďaka Vám, mojim klientom, ktorí ste služby ponúkané mojou spoločnosľou nehodnotili negatívne. Verím, že s mojimi službami budete aj naďalej spokojní a prejavíte mi dôveru aj v budúcnosti.

24. decembra 2019

31.decembra 2018

PF2018

24.mája 2018

V súvislosti s legislatívnymi zmenami, ktoré sa týkajú všeobecného nariadenia EÚ o ochrane osobných údajov (GDPR), ktoré nadobudne účinnosť 25. mája 2018. Preto sme aktualizovali znenia týchto dokumentov:Zásady ochrany osobných údajov. Celé nové znenie nájdete tu: 

31.decembra 2017
 
PF2015
 
 
22.november 2017
 Na všetky kávové automaty a automaty na vodu objednané do nedele 3.12.2017 zľava 30% z uvedených predajných cien

 

 

 

 
31.decembra 2016
PF2015
 
13.máj 2015
Rozšírená ponuka sirupov o dlho očakávaný energetický nápoj POWER ako aj nové moderné príchute ZÁZVOR, ČIERNE RÍBEZLE, ČUČORIEDKA a stále obľúbený MULTIVITAMÍN.

 

 
27.marec 2015
Dňa 25.3.2015 mi bol spoločnosťou BISNODE SLOVENSKO udelený Certifikát solventnosti .
"Vaša firma prešla hodnotením firiem, ktoré sa vykonáva z hľadiska ich ekonomických výsledkov, z hľadiska pozície na trhu a to ako na území celej krajiny tak v zohľadnení  pozície na trhu v rámci regionu  a ďalších parametrov (firma nemá žiadne registrované dlhy, nie je v insolventnom riadení, konkurze alebo likvidácii, firma nemá záväzky viac ako 30 dní po lehote splatnosti, priaznivé skóringové hodnotenie, pravidelné publikovanie finančných výsledkov v Zbierke listín). Na základe skúseností s hodnotením firiem a prideľovaním nezávislých ratingov už od roku 1908 bol vypracovaný systém  hodnotenia firiem aj na území Slovenska ako medzi poslednými krajinami. Mohli sme sa tak oprieť o výsledky celej skupiny BISNODE a využiť skúsenosti s hodnotením firiem v iných krajinách. Výsledkom hodnotenia firiem je pridelenie Certifikátu. Firmy s najlepšími výsledkami sú ocenené Certifikátmi solventnosti a zaradené do Registra solventných firiem.  Certifikáty solventnosti dosahuje 9% firiem pôsobiacich na území Slovenskej republiky. Aby firma mohla byť certifikovaná, musia byť splnené základné podmienky na samotnú certifikáciu. Vaša spoločnosť na základe splnenia vstupných podmienok prešla hodnotením s výsledným pridelením  Certifikátu solventnosti. Certifikát je potvrdením pozície Vašej firmy na trhu, dôveryhodnosti, stability a serióznosti."
 
 
22.december 2014

PF2015

 
05.máj 2014
Pri príležitosti 10. výročia prevádzkovania nápojových automatov Vám v mesiaci máj 2014 ponúkam zľavu 10% z každého nákupu sirupovových koncentrátov balených v BIB.

 

 
 
 
24.apríl 2014
Predsezónna ponuka na predaj nápojového automatu VENUS P 4+1 Postmix - k zakúpenému automatu do 31.05.2014 dostanete 4 x sirup BIB podľa vlastného výberu.

 

 

08.apríl 2014
Špeciálna akcia na predaj kávového automatu Westomatic Riviera Ultima - v zvýhodnenej cene dostanete dva automaty za cenu nižšiu ako je cena jedného automatu.

 

 

 

 

30. december

PF2014

9. júl 2013

R+R summer streetball 2013

R+R Summer Streetball 2013

5. júla sa Zemplínska Šírava konal druhý ročník R+R Summer Streetball 2013, zapojený do sérii podujatí Streetsportline Open Series pod hlavičkou SSA (Slovenská streetballová asociácia), kde sa započítavajú body o najlepšieho streetbalového hráča na Slovensku. Aj tohto roku sme boli sponzorom tohto úspešného podujatia.

Podujatie sa uskutočnilo priamo na pláži Zemplínskej Šíravy. Na piatich ihriskách s originálnym streetbalovým povrchom SPORT COURT súťažilo 26 mužstiev, z toho 14 mužských a 12 ženských v 4 kategórách ( muži open, dievčatá open, VIP mix, juniori 1994 a mladší) slam dunk, 3-ková súťaž.. O príjemnú atmosféru sa staral DJ a moderátori. Na veľkoplošnom pódiu sa konalo kopec súťaží ohodnotené skvelými cenami. Hráči aj diváci sa majú na čo tešiť.

Tešíme sa na budúcoročné podkošové súboje a zážitok z najväčšieho športového podujatia na Zemplínskej Šírave.

 

Reportáž z podujatia odvysielaná televíziou Zemplín:

 

16.apríl 2013

Od dnešného dňa prechádzame na novú podobu našej stránky. Verím, že bude pre Vás atraktívnejšia a zaujímavejšia. 

4.február 2013

V cenníku automatov pribudli nové automaty firiem Zanussi, Omnimatic a Fructomat. Aktuálnu ponuku automatov si môžete stiahnuť tu: pozri cenník

1.júl 2012

Narodeninová akcia! Pri príležitosti 10-teho výročia vzniku našej spoločnosti ponúkame do 31.júla 2012 mimoriadnu zľavu 10 % zo všetkých cenníkových cien automatov, surovín a doplnkov.

Táto zľava sa vzťahuje na všetky potvrdené a vyplatené objednávky v termíne od 1.7.2012 do 31.7.2012 !


5.máj 2012

Dnešným dňom končíme spoluprácu s veľkoobchodom s nápojovou technikou, spoločnosťou BEEREX s.r.o., ktorá zabezpečovala predaj sirupových koncentrátov v Košiciach a Prešove. Týmto sa chcem poďakovať za našu úspešnú viac ako rok trvajúcu spolupráce.


15.apríl 2011

V týchto dňoch sa úspešne ukončili rozhovory o predaji sirupových koncentrátov v Košiciach a Prešove. Od dnešného dňa si ich môžete kúpiť v Košiciach, vo firme BEEREX s.r.o. , veľkoobchod s nápojovou technikou.


21.január 2011

Začiatok nového roka so sebou prináša nie veľmi príjemnú správu. Dodávatelia vstupných surovín pre výrobu sirupových koncentrátov oznámili na základe reálneho vývoja cien na trhu mieru nutného zdraženia. Výrazný nárast nákupných cien fruktózového sirupu ( cukru ) a esencie donútil výrobcu taktiež upraviť ceny ponúkaných sirupových koncentrátov.
Preto, s účinnosťou od 10.februára 2011 sa zvyšuje cena Sirupov Bag in box 20 l z doterajších 58 EUR na novú cenu 65 EUR. Zároveň sa zvyšujú ceny aj ostatných balení. Aktuálny cenník bude k dispozícii na stiahnutie od 10. februára 2011.

Všetky potvrdené a vyplatené objednávky do tohto dátumu budú vybavené v pôvodných cenách.


1.máj 2010

Blíži sa letné obdobie a s tým súvisí aj intenzávnejší dopyt po uhasení smädu osviežujúcim chladeným nápojom. Rozširujeme preto našu ponuku o výrobníky chladených sýtených nápojov vhodných do rešťauračných prevádzok. Svoje uplatnenie však nájdu aj v školských stravovacích zariadeniach. V ponuke sú dva prístroje Cornelius LOOP Postmix. poprípade VERMA 4 Postmix.
Stále máme v ponuke aj predajné automaty na studené sýtené nápoje VENUS P – 4+1. Tieto automaty vydávajú päť chladených čapovaných nápojov obohatených o CO2 ( 1 sóda + 4 ochutené nápoje ) do pohárov veľkosti 180 ml. Ponuka sirupových koncentrátov je široká, od coly, pomaranču, cez hrozno, citrón, jablko až po lesné jahody a maliny ( celkovo 10 príchutí ).

Automaty a výrobníky chladených nápojov si môžete aj prenajať. Pre podmienky prenájmu nás kontaktujte mailom alebo telefonicky


1.máj 2009

Nápojovým automatom sa venujem od roku 2004. Počas celého tohto obdobia som sa snažil priniesť našim klientom zaujímavé a inovatívne riešenia ich požiadaviek v oblasti pitného režimu.

Aktuálne Vám ponúkame riešenie dodržiavania pitného režimu vo Vašej firme alebo škole prostredníctvom samo obslužných automatov na chladené a horúce nápoje.

Do menších prevádzok a kancelárií s menším počtom pracovníkov , poprípade s menším pohybom osôb , kde disponujete obmedzenými priestorovými možnosťami sú vhodné stolové automaty na kávu talianskej firmy Zanussi.

Do veľkých prevádzok s väčším pohybom osôb sú vhodné výkonné automaty anglickej firmy Westomatic. Tieto automaty umožňujú predaj až štyroch druhov kávy ( tri instantné a jedna mletá zrnková ) nie len do pohára obvyklej veľkosti 150 ml, ale aj do pohára o objeme 250 ml, poprípade do vlastnej kanvice. Vzhľadom na to, že umožňujú niektoré voľby nápojov sprístupniť len po zadaní PIN kódu, sú vhodné aj do škôl, kde káva a kávové nápoje sú prístupné len po zadaní PIN kódu ( pre pedagógov ). Deti majú k dispozícii rozšírenú ponuku teplých mliečnych nápojov a čaju.

S prichádzajúcim letom vieme uspokojiť aj požiadavku na chladené nápoje, kde máme v ponuke automaty na výdaj chladených sýtených nápojov pod obchodným názvom VENUS P – 4+1. Tieto automaty vydávajú päť chladených čapovaných nápojov obohatených o CO2 ( 1 sóda + 4 ochutené nápoje ) do pohárov veľkosti 180 ml. Ponuka sirupových koncentrátov je široká, od coly, pomaranču, cez hrozno, citrón, jablko až po lesné jahody a maliny ( celkovo 10 príchutí ).

V prípade záujmu Vám vieme činnosť každého automatu predviesť v konkrétnej prevádzke ( kancelária, výrobná hala, poliklinika, poprípade škola ).

Teším sa na spoluprácu so záujemcami o umiestnenie, prenájom , poprípade zakúpenie uvedených automatov.© Copyright 2013 www.zylo.sk | Platforma RSO | Tvorba eshopov od GRANDIOSOFT