Nákupný košík

logo
logo
logo
Hlavné menu
Váš dodávateľ ovocných sirupových koncentrátov

Internetový obchod od firmy Grandiosoft

Internetový obhcod zylo.sk vytvorila firma Grandiosoft. Našou hlavnou náplňou je tvorba eshopu a webových prezentácií. Našou hlavnou doménou je profesionálne odvedená práca, ktorú kombinujeme s individuálnym prístupom ku každému zákazníkovi. Tak vieme docieliť jeho spokojnosť s konečným webovým riešením.

V každom internetovom obchode sú dôležité produkty, ale aj samotný vzhľad. Ten Vám odporúčame originálny, jedinečný, ktorý vytvoríme len pre Vás a Váš eshop. Vďaka tomu sa dokážete odlíšiť od konkurencie a zákazníci Vás budú vnímať inak. Všetky naše web stránky a internetové obchody majú náš vlastný administračný systém. Tento systém má možnosť implikovania aj rôznych prídavných modulov, ktoré ešte zlepšia Vašu činnosť v obchode, dokážu Vám prehľadne zobrazovať objednávky, dostupnosť produktov či iné dôležité faktory. Systém je jednoduchý na ovládanie, administráciu teda zvládnete aj sami. V prípade Vašej požiadavky vieme spravovať web za Vás.

Internetový obchod je dobré prepojiť aj so sociálnymi médiami, čo Vám taktiež môžeme zrealizovať. Okrem sa môžu niektorí návštevníci vo Vašom internetovom obchode prihlásiť, čím môžu získať napríklad in ceny, ako tí, ktorí prihlásení nie sú, respektíve nemajú prístup. Internetový obchod môžete mať aj v rôznych jazykových mutáciách. Po dodaní mutácií môžeme sprístupniť túto možnosť na eshope.

Cieľom azda všetkých je čo najviac zákazníkov v obchode. Preto treba eshop dostatočne promovať a na to v našej firme využívame SEO optimalizáciu a PPC kampaň. Či už individuálne, alebo aj spoločne. Dosiahnete tým zvýšený počet návštevníkov, ktorí sa ľahko môžu premeniť na zákazníkov. Využite naše služby pre Vaše webové riešenia. Grandiosoft.

GRANDIOSOFT© Copyright 2013 www.zylo.sk | Platforma RSO | Tvorba eshopov od GRANDIOSOFT