Nákupný košík

logo
logo
logo
Hlavné menu
Váš dodávateľ ovocných sirupových koncentrátov

Prenájom nápojového automatu

Venus P4+1 Postmix


Ideálny pre nemocnice, polikliniky, autobusové a vlakové stanice, výrobné haly, jedálne alebo menzy. Venus P4+1 Postmix vám pomôže zaistiť pitný režim, pri minimálnych investíciách a nákladoch. Vyrobené nápoje sú veľmi lacné, vždy čerstvé, chutné a vychladené. Bonusom, sú minimálne požiadavky na potrebný priestor a nepretržitá prevádzka.

Ak máte záujem o presnú kalkuláciu prenájmu, alebo si chcete prenájom POSTMIXU hneď objednať, zavolajte nám na tel. číslo

+421 905 681 880  alebo napíšte na e-mail zylo@zylo.sk. Môžete nás taktiež navštíviť v našej kancelárii v Michalovciach.

 

 

 

Podmienky prenájmu sú viac ako priaznivé

Ak si chcete prenajať Venus P4+1 Postmix, stačí zložiť vratnú kauciu a pravidelne si u nás objednávať sirupy.

Za prenájom neplatíte žiadne mesačné poplatky!

  • Minimálna doba prenájmu Venus P4+1 Postmix je 12 mesiacov
  • Vratná kaucia je 1.000 EUR
  • Minimálny odber BIB sirupov (18 x 20 litrov BIB a 13.000 pohárov) za 6 mesiacov
  • Cena za 1 Bag In Box (o objeme 20 litrov) je 95,00 EUR s DPH
  • Dodanie sirupov do 14 dní od onjednania, pri objednávke 8 ks BIB a viac doprava zadarmo
  • Venus P4+1 Postmix vám zadarmo dovezieme na miesto určenia, nainštalujeme ho, nastavíme a zaškolíme personál v jeho obsluhe. 

 

Čo k prevádzke automatu potrebujete?

  • 6 kg Fľašu CO2 ( potravinárska )
  • Pevné pripojenie na pitnú vodu ¾“ ventil ( odpad nie je potrebný )
  • Zásuvka 220 V ( odber automatu je cca 350 W/hodinu )
  • Priestor so zázemím, ideálne 1 m ( minimálne 60 x 60 cm )

 

Stiahnite si informácie o bezplatnom prenájme do svojho počítača:

 

Čerstvé nápoje s minimálnymi nákladmi

Ceny vyrobených nápojov sa líšia podľa druhu a nastavenej koncentrácie nápojov. Obecne sa výrobné náklady pohybujú okolo 14,018 centov za 1,5 dcl nápoja, v prípade výroby sódy sú to len 4,41 centy.

Svojim zákazníkom ponúkame široký sortiment  sirupov (až 15 druhov sirupov) s dodávkou na miesto určenia. Sirupy sú balené  v Bag In Boxoch (BIB) s objemom 20 litrov / 1 BIB.

BIB je balenie sirupových koncentrátov v papierovom obale malých rozmerov. Výhodou takéhoto balenia sú minimálne rozmery, minimálna váha, jednoduchá manipulácia s BIB a jednoduchá následná likvidácia BIB obalu.

Zásobovanie zabezpečujeme po celej SR, podmienky sa líšia podľa prevádzkovaného miesta a jeho lokality. Pre viac informácií o zásobovaní nás kontaktujte.

 

 

Postmix sirupy – 15 druhov príchutí

Sirupové koncentráty sú vyrábané z kvalitných surovín. Sú vhodné pre všetky typy postmixov, nápojových automatov a výrobníkov ľadovej drte. Ovocné nápoje sú obohatené vitamínom C.

Zmiešavací pomer sirupus sódou alebo vodou závisí na individuálnych požiadavkách spotrebiteľov, doporučujeme však sirupy miešať s sódou alebo vodou v pomere od 1:5 do1:8. V súčasnej dobe ponúkame 15 druhov sirupov, ich zoznam si môžete Stiahnúť.

Sirupy sú balené do aseptických vakov BAG IN BOX s objemom 20 litrov. Následná likvidácia vakov je jednoduchá a ekologická.© Copyright 2013 www.zylo.sk | Platforma RSO | Tvorba eshopov od GRANDIOSOFT